Burçlar Arası İlişkiler Nasıl Yorumlanır?

Mayıs 7, 2023 by Yorum yapılmamış

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına veçhe veren bir araç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı altında yapılır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri kabilinden zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında selim adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve maksat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl süresince hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli bağ göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi yaratmak, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sağlık astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en yapı taşı görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve yerine için hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinlikle bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha okkalı bilgelik sahibi olgunlaşmak istiyorsanız, birmebzul terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına için belirlenir ve birmebzul kişiye için yabanlık ve gelecekteki olaylar hakkında bilgelik verebilir.

  2. Aslan ıtır: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur yürekin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden yaşlakin şekline alamet paha.

Burç yorumlaması hakkında çok okkalı bilgelik sahibi olgunlaşmak yürekin, astroloji terminolojisine aşina olgunlaşmak önemlidir.

Had Demeı
Doğum haritası Bir kişinin veladet çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini anlatım ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında bilgelik verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir gayrı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değsorunimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, selim bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, istikbal tahmini ve daha dayanıklı çok iş hakkında bilgelik ita dair az çok değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir