Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Temmuz 21, 2022 by Yorum yapılmamış

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kayırıcıış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çıkan en koca miktarda ilaç bağırsakerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu koca adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı genişletmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun olgun dağarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen temeları valörında ülkesini devamlı oyun fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare temelvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında çıktı tam bir spesiyalist olmasıyla bile kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında mekân edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam arasında en çok berat temelvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sayesinde yavuz medarımaişetlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse üstelik asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş devamlı olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez bile tamamlanmak üzere terapi yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına koca bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese bile temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek katmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan ferlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilindik şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (tali tesir) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Kül çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birokkalı şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda mekân almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reisıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Yaversıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin nispetle insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta taliıkların geçmesi bağırsakin muayyen bir devranı beklesek üstelik bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile bağırsakerisinden hafif bir halde terapi edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Hassaten tensel medarımaişetlev bozukluğunu da terapi buyurmak bağırsakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış ateşe karşı dirençli ve ferlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat temelvurularının 2000 adetine yakının doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri ev istirahatlarine maruz mütebaki cihan toplumlarında birokkalı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü bildirme fail Spektral Holding El Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en namuslu katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da koca vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mekân düzlük vesair marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir miktarda farmasötik üstelikhandan patentinin doğru sahibi olması ve temelvurusunu ilk yaratıcı insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın yapı taşı amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzlükında çkızılışmalarını devamlı enlileterek devamlı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birokkalı defa Türkiye Yılın Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil habitat haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da birokkalı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların zıtlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile bile yavuz medarımaişetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birokkalı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda mekân düzlük bir zer sahası ile bile temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit paha yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı eroin ruhsatları ile sağlamlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak medarımaişettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere iki sınai hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada içtihatlerine mekân verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca eklenmiş paha mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise doğal malzeme yapısındaki tıngırluklar sayesinde şiddetli derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt arz planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine birebir rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mekân düzlük inceliklara nazaran ayrıca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir