Erdal Can Alkoçlar

Temmuz 21, 2022 by Yorum yapılmamış

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çıkan en makro oranda ilaç yürekerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu makro adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği meydanı büyültmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın bili dağarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen çıbanarı fehvaında ülkesini daim oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat çıbanvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane çıbanvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu acil gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında artık çın bir bilirkişi olmasıyla beraberinde kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında konum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat sürülen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el ortada en çok berat çıbanvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Eşı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla körpe aksiyonlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse de katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde sürdürmek üzere iyileştirme yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek adamlık tarihine makro bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese bile bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek serpmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha canlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt malum şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (yan etki) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tüm çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birsonsuz şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda konum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca deşkenin indinde insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta yanıkların geçmesi yürekin mukannen bir hengâmı beklesek de kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile yürekerisinden zorlamasız bir şekilde iyileştirme edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Hassaten seksüel aksiyonlev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek yürekin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış felakete karşı mukavemetli ve canlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat çıbanvurularının 2000 adetine yakının adalet sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı aksiyonleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri beyit istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına strüktürlabilecek en sadık katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da makro gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde konum meydan öbür bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir oranda farmasötik dehandan patentinin adalet sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk yaratıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın ana lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni meydanında çtuzakışmalarını daim vâsileterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz sefer Türkiye Senenin Bilgi Eşı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil mekân haricinde doğrusu global anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların huzurlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde körpe aksiyonlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birsonsuz farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda konum meydan bir zer sahası ile beraberinde çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan haysiyet yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a yayımcı maden ruhsatları ile sağlamlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak aksiyontiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.ab ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki sınai hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan ovalı açıklamada reylerine konum verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro katma haysiyet mizan potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise doğal malzeme strüktürsındaki işsizluklar yardımıyla koca derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine tatminkâr rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada konum meydan ilimlara bakılırsa hassaten, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir