Heets Sigara

Nisan 12, 2023 by Yorum yapılmamış

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün vaziyet almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki üzere yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat ciğerin bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yok etmek ciğerin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en heybetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kırmızıışkanlıklarını takas etmek ve insanoğluın elan az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek ciğerin kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine usturuplu olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı ciğerin tasarlanmıştır. Amortisör, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu iş, tütünün yanması adına, buharlaşması hasebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara nazaran elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yok etmek ciğerin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da yerel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün haydi haydi heets tasarrufı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere vesair tütün ürünleri üzere tabilık strüktürcı olabileceği dair uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve vesair sıhhat problemlerine münasebet olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri de dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara nazaran elan az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan zevat ciğerin yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara nazaran elan az zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına usturuplu şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine usturuplu şekilde kullanmalıdırlar.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir