ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Ağustos 11, 2022 by Yorum yapılmamış

Üçserak Ziraat, ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Onat cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat yapmaya serladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istem ve ziraat bölümünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile yan yana vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kabilinden ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ziraat bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçserak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile dinamik ve hızlü kişi kaynağına mevla olan Üçserak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış kıymet sağlayan Üçserak Ziraat; ağır Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Ruzuşeb tekâmül ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçserak Ziraat ürünlerinin hem el süresince hem de el dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçserak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin şayan ve tartılı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve sağlıklı bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz esenlıklı kalır ve toprağınızdan henüz çokça ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz müsmir bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en makro ihtiyaçları olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz müsmir gerilar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da örtüsüz bir trap hafriyatsına ayrılmak derunin yaygın olarak kullanılır. Art yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Art yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden çekmek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı kabilinden alanlara ayrılmak derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir rabıtalantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değfiiltirilebilir ve birşu denli ağababaşmanla da genletilebilir. Esas dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik yükçülara gereğince nispetle az maliyetleri ve çok uygunlükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması fiillemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Ziraat olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği ahit hayvanın mazotü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün besinleri hareketsiz seferde alabilir ve henüz kazançlı beslenebilir. Yem karmanın örgülması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek henüz kazançlı beslenmesine böylelikle henüz çokça verim almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yem Katışık Makinaları da Üçserak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ziraat olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı servet sahibi ve müsmir bir tarımsal üretim derunin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı derunin önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz kazançlı durumlara gelmesi derunin tarımsal ihracat noktasında Üçserak Ziraat olarak bütün çdüzenışanlarımızın yardımsıyla yan yana
Üçserak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir