valorant hile satın al

Eylül 3, 2022 by Yorum yapılmamış

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında nokta almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) temaşa ortamında kızılışdataş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdataş yapabilmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdataş yapabilmek o derece kolay bileğildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden muamele binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda daha bir araba tabanca gücü üzere hilelere kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu daha düzgün oynamanızı sağlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere nokta mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile nokta mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içinde nokta düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Mandepsi ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında nokta düz UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte temaşa binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere açıklamak bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bağırsakin durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her dem bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında nokta düz duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda nokta düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şeytanlık yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi zorluklalü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne kelime üzere görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane ahzetmek yahut bir nesneyi nişan ahzetmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin kendiliğinden olarak binalması mazmunına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir